Shkarko EML Converter PDT

Download EML converter PDTShkarko EML Converter PDT – një përshtatshëm, shpejtë dhe efikas mjet konvertimit që do të lehtësojë në masë të madhe transferimin e mesazheve email nga pothuajse çdo klient mundshme email në Microsoft Outlook. Mbështetur një gamë mbresëlënëse të opsioneve të konvertimit, ajo do të reduktojë në mënyrë drastike kohën e nevojshme për të kthyer EML për PDT, kthyer EML të msg, ekstrakt email nga mbox dhe import mbox në Outlook. Software ofron një zgjidhje të gatshme për problemin e migrimit arkivat e bazuara EML email përdoren në klient Windows Vista email parazgjedhur për Outlook running në Windows 7 dhe në përgjithësi zgjidh problemin e në shkallë të gjerë transfertat ndër-platformë mesazheve email.

EML për PDT Converter qëllimeve:

EML Converter PDT minimizon përfshirjen tuaj në EML në procesin e PDT konvertimit dhe kërkon praktikisht asnjë njohuri sfond ose të veçanta email të dorës së parë aftësitë e konvertimit. Në sajë të një magjistar me bazë user-friendly interface, çdokush mund të import EML për Outlook brenda disa minutave dhe të gëzojnë përfitimet e këtë kërkesë! Dërgojani tipar të mbushura pakrahasimisht më shpejt se ata do të kishin ata zhdukur një mënyrë tjetër me të tyre EML për PDT problemi konvertimit.

Përveç qëllimit primar të tij (të kthyer EML për Outlook), EML të PST Converter mund të ju ndihmojë të përmbushur detyrat e mëposhtme, ndër të tjera:

 • Importit mijëra EML ose fotografi EMLX krijuara nga klientët email mjete të ndryshme në fotografi PDT.
 • Kryen migrime të plotë Email nga Mac OS apo Linux për Windows
 • Transferimi email-it tuaj nga aplikacionet e tjera email në Outlook
 • Të ruajtur strukturën e dosjeve tuaj dhe për të mbajtur të bashkëngjitni skedarë
 • Convert email mes formateve të ndryshme

Shkarko EML të PST Converter dhe vlerësuar atë

Ne fuqimisht rekomandojmëshkarko versionin e pa gjyq i EML converter PDT për të shmangur keqinterpretimin e karakteristika të programit dhe të kuptojnë më mirë parimet e EML për PDT konvertimit. Ju lutem mend se versioni i lirë ka kufizime të caktuara që janë hequr plotësisht pas blerjes tuaj një licencë. Versioni i pa gjyq është vetëm 2 MB në madhësi. Shkarkimit dhe instalimit në kompjuterin tuaj ju jep të drejtën për mbështetje të plotë teknike.

Si për të vlerësuar EML të PST Converter?

Këtu është udhëzim i shkurtër:

 1. Shkarko dhe instaloni converter, pastaj klikoni dy herë në shkurtore programit për të filluar mjet.
 2. kontrolloni “Krijo skedë të re PDT” alternativë.
 3. Specifikoni shtegun e plotë dhe emrin e file PDT ku emailet e importuara duhet të ruhen.
 4. Shtyp Next dhe të ndjekë të gjitha hapat e tjera të magjistarit konvertimit.
 5. Mbylle converter kur ajo të përfundojë procesin dhe të drejtuar Microsoft Outlook.
 6. Përdorimi menu dokumentit > hapur > Outlook Open Data dokumentit… për të hapur dosjen PDT që ishte krijuar nga programi.
 7. Kontrolloni përmbajtjen e çdo dosje për të siguruar që email importuara janë atje.
 8. Na kontaktoni në rast të ndonjë problemi apo blej kodin e licencës për të hequr kufizimet e gjykimit.

opsionalisht, ju gjithashtu mund të urdhërojë një kopje të programit në një CD. Për ta bërë këtë, kontrolloni kutinë përkatëse në faqen e rendit gjatë arka.

pagesë shtesëpagesë shtesë

EML të PST Converter vjen me një krejtësisht Mbox të lirë për mjet EML konvertimit që ju mundëson për nxjerrjen email nga fotografi mbox (E përdorur nga Thunderbird, Entourage dhe klientët e tjerë email) në format EML dhe pastaj kthyer EML për Outlook. Mjet është përfshirë në paketën e instalimit, por edhe mund të shkarkohen veç e veç.

upgradeupgrade

Nëse ju keni qenë duke përdorur software për një kohë të import EML për PDT dhe do të donte për të përmirësuar në versionin e plotë, ju mund të bëni që pa lënë programin. Vetëm klikoni në linkun përkatës dhe ju do të ridrejtuar në faqen e rendit të produktit të përfunduar blerjen. Siç u përmend më parë, marrjen e një licence të vlefshme dhe aplikimin çelësin e regjistrimit do të zhbllokuar software dhe kthyer atë në një plotësisht funksional EML për Outlook mjet konvertimit.

KërkesatKërkesat e sistemit

EML të PST Converter ka kërkesat e mëposhtme:

 • Sistemi operativ: Microsoft Windows 10, 8.1, fitore 7, vështrim në të ardhmen, XP
 • Microsoft Outlook 2002-2019 ose Microsoft CDO
 • Konfigurimi Recommended: 1.0 Procesor GHz ose më e lartë, 512 MB RAM (1 GB e rekomanduar) , 10 MB e hapësirë ​​të lirë hard disk
Formatet e skedarëve

input: EML, mSG, EMLX (opsionale mbox, MBX) output: PST, RTF (RTF optional pa headers email), tekst, EML, mSG, MHT, TNEF dhe HTML