EML për PDT Converter është një përballueshme, shpejtë dhe të lehtë për të kuptuar dhe përdorur mjet që do t'ju ndihmojë kthyer EML për Outlook dhe transferimin e email nga të gjitha formatet e mëdha dhe aplikimet email në Microsoft Outlook së përgjithshme format PST. Mënyra më e lehtë për të kthyer msg dhe fotografi EML për PDT.

Prezantimi

Hyrje në EML për PDT konvertimit

që nga email u bë një metodë universale dhe zakonisht në dispozicion të komunikimit, ka pasur një konkurrencë të pandërprerë mes aplikimet email dhe platformat. Çdo lojtar i ri në këtë treg u përpoq për të mbuluar atë që konkurrentët e saj nuk arriti të adresojë në prodhimet e tyre për ta bërë procesin e krijimit, dërgimin dhe marrjen email si natyrore, shpejtë dhe të rehatshme si në të gjitha të jetë e mundur. Përpjekjet e tyre ishin mjaft të suksesshëm - sot, Ne kemi dhjetra e aplikacioneve të shkëlqyer të këmbimit email që ofrojnë gjithçka që ju duhet për të komunikuar me botën: nga dërgimin dhe marrjen e email për të krijuar mjedise komplekse bashkëpunimi që ju mundësojnë për të ndarë informacion dhe efikase komunikojnë me kolegët, miqtë dhe anëtarët e familjes që ndodhen në të gjithë botën.

Pavarësisht nga numri i zgjedhjesh në dispozicion për përdoruesit e sotme, tregu dominohet qartë nga produktet e Microsoft-it - postë, Outlook Express dhe sidomos pikëpamje. Duke qenë një nga elementet kyçe të Microsoft Office paketë, Microsoft Outlook është pa dyshim një nga më të popullarizuar dhe të gjithanshëm email klientët. Aftësitë e kësaj hapësirë ​​të aplikimit përtej shkëmbyer email. Microsoft Outlook mund të përdoret për menaxhimin e detyrave të përditshme, takime biznesi caktimin dhe emërimet personale, mbajtjen e shënimeve, magazinimin detaje në lidhje mijëra e kontakteve - me fjalë të tjera, ajo ofron çdo gjë që ju ndoshta do të duhet për të menaxhuar kohën tuaj dhe për të komunikuar me partnerët e biznesit dhe miqtë. Kjo është ajo që e bën pikëpamje aq tërheqëse dhe kjo është arsyeja pse kaq shumë njerëz zgjedhin atë si një numër i tyre klient email pas duke u përpjekur fatin e tyre me zgjidhje alternative.

problem

Problem i EML për PDT konvertimit

Duke pasur parasysh se të paktën një nga produktet e Microsoft-it është përfshirë në çdo instalim e sistemeve operative Microsoft-it apo te Microsoft Officekomplet, ne po flasim për qindra miliona të sistemeve që përdorin këto aplikacione. Kjo situatë do të kemi qenë krejtësisht të përsosur në qoftë se këto mjete (dhe të gjitha të tjera aplikimet email) Janë duke përdorur të njëjtin format për të ruajtur mesazhe email dhe informatat tjera relevante. për fat të keq, ata nuk bëjnë, dhe ky fakt krijon disa probleme për miliona përdorues të cilët përfundimisht deri në fund që të kthyer EML për Outlook. Nje numer i EML për Outlook konvertimit mjete në dispozicion në treg sot mund të ju ndihmojë me disa prej këtyre detyrave, por jo domosdoshmërisht mund të mbajnë strukturën ekzistuese të directory ose transferimin e të bashkëngjitni skedarë së bashku me email tuaj. Probleme të tjera të mundshme përfshijnë kufizimet madhësia e skedës, numri i formateve të mbështetur, Konfliktet kodimin dhe më. Pra, është kjo një situatë me të vërtetë e pashpresë? A mund të bëhet diçka për të lehtësuar migrimin e-mail (EML për PDT) Nga aplikacionet e tjera email në Microsoft Outlook? A ka ndonjë mënyrë pa dhimbje për të hequr qafe klientit aktual tuaj email, import EML për Outlook dhe pa probleme kaloni mbi të këtij programi të madh email?

 • Nëse ju të përmirësuar në një sistem të ri operativ, ajo nuk mund domosdoshmërisht të mbështesin klientin tuaj e-mail. Ky është rasti me Windows 7, për shembull. Përdoruesit përmirësimit të këtij OS krejt të ri ishin të befasuar për të gjetur se ajo nuk mbështetet Windows Mail ata ishin duke përdorur në Windows Vista dhe mijëra email e tyre në *.format EML nuk mund të arrihen menjëherë dhe të përdorura. Ata e bënë të merrni një mundësi për të blerje Outlook si një shtesë, por emailet e tyre ende nuk mund të emigruar në të në një mënyrë të thjeshtë pa EML për PDT konvertimit nga Windows Mail për Outlook.
 • Nëse ju vendosni për të kaloni nga Outlook Express për të shumë më të fuqishme pikëpamje, mesazhet tuaja nuk do të transferohen automatikisht, kështu që ju patjetër do të duhet një EML converter PDT.
 • Në qoftë se ju të ndryshojë kompjuter dhe / ose operative të sistemit ose të vendosë për të ndaluar përdorimin e aplikacioneve alternative email, si Vista Mail, zogu i stuhisë, bat, Eudora, IncrediMail, rrethim, Apple Mail dhe të tjerët, ju ende nuk do të jetë në gjendje të transferimin email tuaj për Outlook për shkak të dallimeve format dhe do të duhet të merren me këtë problem disi kthyer EML të msg, import EML për PDT - me fjale te tjera, import EML për Outlook.
 • Nëse dosja juaj të dhënave Outlook është dëmtuar, ju mund të përdorni një nga mjetet e shërimit në dispozicion, por rezultati është shumë të ngjarë të jetë një grup i madh i *.EML Fotografi që do t'ju duhet për të kthyer në një skedar të vetëm të të dhënave përsëri (kthyer EML për PDT). Dhe që nga Outlook nuk e mbështet *.format EML, ju do të duhet të shikoni për një zgjidhje të kthyer EML për Outlook.

zgjidhje

EML në solucion PST konvertimit

Përgjigja është po! EML për PDT Converter është mjet ideal për konvertimin fotografi email krijuar nga aplikacione të ndryshme email në Outlook. kjo EML converter PDT është shumë i zhdërvjellët, fleksibël dhe të shpejtë, që e bën atë një e vërtetë kohë kursimtar dhe ju lejon të harrojmë plotësisht për problemet zakonisht lidhen me migrimin në shkallë të gjerë të email. Mbështetja e shumë opsione të avancuara të konvertimit, ajo do të kujdeset mirë arkivit tuaj të postës elektronike, pa marrë parasysh se sa i madh është. E mund program kthyer EML fotografi në mSG format dhe anasjelltas (në rast se ju duhet vetëm për të kthyer email specifike në vend të tërë arkivi), kthyer EML dhe mSG files në formate tjera të njohura, si RTF (Microsoft Word), PST, tekst, TNEF dhe HTML, kthyer .mbox ose .MBX fotografi në .EML dhe pastaj të .PST dhe një tërësi shumë më shumë!

EML për karakteristikat kryesore PST Converter

Multi-format email konvertimit, mbivendosur sub-folders struktura krijimin dhe më shumë ...

 • Import to Outlook

  Importit për Outlook

  Import EML, mSG, VCF dhe fotografi të tjera në profilin Outlook.

 • Convert to PST

  Convert PDT

  Convert EML për Outlook PST fotografi të ndjekur magazinimit personale.

 • Migrate to Outlook

  Migrojnë në Outlook

  Mundësia për të importuar mesazhe arkivuar email ruajtura nga programe të tjera.

 • Multiformat Conversion

  Multiformat Konvertimi

  Mbështetja e EML për PDT konvertimit, EML të msg dhe msg me PST konvertimit.

 • Nested Folders Creation

  Mbivendosur Dosjet Krijimi

  Opsioni për të krijuar strukturën e mbivendosur subfolders ose importin e të gjitha mesazheve në një dosje të vetme.

 • Folders Creation

  dosjet Krijimi

  Ruajtja e strukturës dosje, ndërsa importimin fotografi në MS Outlook.

 • Any MSG Format

  Çdo Format MSG

  Suport çdo lloj e dosjeve MSG, binary dhe RFC 822 format.

 • Encoding Correction

  encoding Korrigjim

  Mesazh Opcionet e Avancuara të para-përpunimit për postë elektronike, që ruhen në Unix dhe MacOS sistemet.

 • Free Addon

  pa pagesë Addon

  paketën e instalimit përfshin një mbox të lirë për të EML Converter.

Unë kam marrë një kompjuter të ri me Windows-it 7. Ajo nuk punon me të vjetër e-mail-programit "Outlook Express". Tani unë e përdorin Outlook, por me këtë program unë nuk mund të hapur të gjitha emailet e mia. Kështu që kam gjetur programin tuaj, dhe unë mund të them vetëm, ajo punon e madhe dhe fast.I konvertohet në të gjitha mail tim të vjetër, Kam pasur asnjë problem. Unë jam shumë i lumtur, shume faleminderit!!!
Heike Jockel
-

Dëshmi

Shih se çfarë të tjera thotë në lidhje me produktin tonë

Ky program ishte një lifesaver! Kam pasur një iMac të vjetër me OS 9.2 në atë duke përdorur Outlook Express për Mac. Ajo kishte 3GB email. I importuar çdo gjë në Apple Mail (në një Mac reja me OS 10.4) Dhe pastaj çdo gjë nga Apple Mail në një dyqan directory në një Windows PC. Unë pastaj përdorur EmlToPst për të kombinuar të gjitha emailet (Zoti falënderimi ajo ruhet strukturën dosje) e në një skedar PDT përdorshme për MS Outlook 2007 në Windows 7.
Reece Dodds
Reece Dodds
EML për PDT Converter është një dobi e bukur dhe i dobishëm. Ajo shpëtoi mua një shumë kohë dhe përpjekje. Unë kam disa arkivat e dosjeve EML. Çdo arkiv ishte më shumë se 2GB dhe unë kam për të importuar ato në email tim (Gmail). Unë zgjodha për të migruar duke përdorur Outlook 2007. Si Outlook nuk e njeh EML fotografi, vetmja mënyrë tjetër ishte për të importuar këto në Outlook Express dhe pastaj të importit më tej në Outlook. Ajo ishte një proces i lodhshëm për të setup 2GB me vlerë e të dhënave me të gjitha dosjet në Outlook Express. You dobi e vogël ka punuar si një hajmali dhe ka krijuar një skedar PDT për mua ruajtjen e strukturës dosje. Faleminderit për dobi të madhe.
Srikanth Kaligotla
Srikanth Kaligotla
I përdorur software për të kopjoni dhe të kthyer një enë mbox email nga një laptop Apple në një PC dhe kthyer atë në formatin PDT për shikimin në Outlook. Unë e nevojshme për të migruar mail tim nga Apple për PC. I ishte pak konfuz si për të nëse unë e nevojshme për të kthyer fotografi emlx në enë mbox (të cilat Windows-interpretohet si një dosje) duke përdorur mboxtoeml para drejtimin e programit - por pesë minuta e testimit sqaroi situatën, nuk ka të përpunimit paraprak të nevojshme dhe të gjitha ishte mirë. produkt i madh! Më mori nga një situatë të vështirë shpejt dhe thjesht - shumë të shpejtë dhe pa gabim. Vazhdo Me punën e mirë.
John Douglas
John Douglas

Shkarko dhe vlerësojë EML të PST Converter tani!

Ose të shkojnë përpara, - të marrë një kod licencës dhe të zhbllokuar karakteristika të plotë