Купување на лиценца законик

Не само што е EML да PST конвертор лесно да се научат и употреба, тоа е исто така многу лесно да се купат. За ваша погодност, ние нудиме повеќе опции за исплата, повеќејазичен исходот и итна испорака на кодот за регистрација. Во моментот, ние се прифати кредитна картичка (American Express, виза, Mastercard), банка жици, телефон, факс и пошта наредби, проверки, пари наредби, локалните банкарски трансфери и PayPal. Можете исто така да користите една од двете понудени уплатата да поставите вашата цел. Да нарачате EML да PST конвертор сега, изберете соодветна дозвола / поддршка пакет од еден од табелите подолу:

Software License

Currently we offer the following licensing options

Home

Best for households

$24.99

 • Home Use Only
 • Personal Emails
 • For 1, 2 or 3 PCs*
 • Regular upgrades
 • No Batch Mode
 • No Virtual PC
 • No Server Usage
 • 24/7 Support

Enterprise

Best for business

$39.99

 • Home & Business Use
 • Any Emails
 • For up to 50 PCs*
 • Exclusive upgrades
 • Batch Mode Enabled
 • Virtual PC Allowed
 • No Server Usage
 • 24/7 Support

* – exact amount of seats (PCs/Workstations) for activation should be selected during the order, default amount is equal to One PC.
се нуди следните можности за плаќање: Visa, MasterCard®, американската Express®, Discover®, PayPal™, JCB, проверете, уплатница и нарачката.

Што ќе добиете за вашите пари

По приемот на вашата исплата, ние веднаш ќе испрати кодот за регистрација на е-мејл адреса на одредено време на исходот. Откако влезе, кодот го отклучите софтвер и да се сврти вашата копија на EML да PST Конвертор во целосно функционална алатка. Важечка дозвола, исто така, ви дава право на техничка поддршка приоритет е-пошта (освен отворена лиценца) во рамките на времетраењето на купените претплата, пристап до техничката документација и бесплатни ажурирања програма. евентуално, можете да нарачате Проширена Превземи гаранција, кој ќе ви овозможи да побара линк за преземање на вашата копија на софтверот во текот на периодот на 1 до 2 години од денот на купувањето.

важењето на лиценцата кодот е сметано од датумот на купување (датум ред). Стандардна дозвола ви дава за право да го активирате софтверот во одредено времетраење. За повеќе информации, Ве молиме погледнете го делот опција лиценцирање подолу.

Пробајте го ова пред да го купат

Сите наши клиенти може преземете и да се обиде на програмата во акција пред купување на неа. Ве молиме имајте во предвид дека судењето верзија на слободниот има одредени ограничувања кои се целосно отстранети откако ќе купите лиценца и да ги применуваат кодот за регистрација.

можности за лиценцирање

Ако ви се допаѓа и софтвер сакаат да го купат, имате неколку типа на лиценци да изберете од:

Почетна корисник лиценца

Оваа лиценца е наменет за дома (некомерцијални) употреба и ви дава право да го инсталирате софтверот на до 3 домашни компјутери во сопственост на регистриран корисник. Софтвер под оваа лиценца не може да се користи од страна на други корисници на локална мрежа.

Претпријатие лиценца

Оваа лиценца Ви овозможува да го користите софтверот во корпоративна средина (комерцијална употреба е дозволено). Мора да ги купите дополнителни дозволи за секој клиент компјутер на програмата се извршува на.

лиценца сајт

Ова корпоративно лиценца ви дава право за користење на софтвер на компјутерите сопственост, изнајмени или изнајмени од страна на вашата компанија на едно место. Лиценцата ги опфаќа до 100 компјутери во исто време, вклучувајќи и дополнителни системи кои се користат од страна на вработените на други локации (лап-топ компјутери во текот на деловните патувања или дома системи кога Telecommuting). Оваа лиценца ви дава право да го инсталирате софтверот на компјутери или компјутери на вашите клиенти на локации, освен онаа на лиценцата е издадена за. Лиценцата е, исто така, не се преносливи и не дозволува да го користите софтвер како сервис на вашите клиенти или партнери.

испорака

Веднаш по приемот на вашата исплата, клуч за регистрација е испратена по пошта на адресата дадена во текот на исходот. Пораката исто така, содржи детални инструкции чекор-по-чекор инструкции за активирање на програмата. Како правило, кодот за регистрација е, исто така, веднаш достапни на страницата со потврда за тоа е натоварена во вашиот интернет пребарувач по уплатата е прифатен од страна на платниот систем. Кога еднаш ќе се влезе копчето за регистрација, сите ограничувања на демо верзија се целосно отстранет и можете да уживате во придобивките на целосна верзија.

Надградби и поддршка

Важечка лиценца ви дава право на бесплатно приоритет техничка поддршка преку е-маил и бесплатни ажурирања програма. Ако сте нареди нашата опција кодот за регистрација Обнова и случајно сте го изгубиле вашиот клуч за регистрација, можете да не контактирате и ние ќе ви го испратиме во најкус можен рок. Ве молиме имајте на ум дека кога истекува вашиот период на претплата, на програмата се уште ќе биде функционална, но ограничени како бесплатен пробен период.

Обнова на кодот за регистрација

Како што споменавме погоре, можете да ги купите на нашиот Регистрација опција Код Обнова секогаш да биде во можност да побара вашиот код во случај тоа е се изгубени (филтрирани од страна на анти-спам филтер, случајно избришани од сандачето и така натаму). Ние ќе ги чувате вашите код на нашиот сервер и да ја направат достапни за вас на вашето барање.

враќање, Наплата и односите со клиентите политики

Од сите наши производи се дадени во форма на преземање код лиценца, физичко враќање на купениот производ е невозможно, како што не може да се провери дали сте навистина престана да го користи нашиот производ или не. Затоа, ние не нудат наплата од било кој вид.

Сепак нашите правило е да се обиде да се идентификува причината за вашиот незадоволство од работата на производот и можеби го решите вашиот проблем. Ако не можете да ги конвертирате вашите датотеки на своја, можете да го користите специјални безбедна подигнувачот обезбедени од нас (бесплатно), за да испратите датотеки до нашиот сервер за понатамошна реализација на нашиот крај. Овој процес може да биде проследен и со потпишувањето на НДА да се осигура дека вашите доверливи информации се законски заштитени и нема да бидат откриени на трети лица под никакви околности или се користи против вас. Поголемиот дел од повремени проблеми конверзија ефикасно се реши на оваа фаза. Ние, исто така, се стремиме да се користи секоја можност да ги подобриме нашите производи и често база надградби на сугестии и коментари од страна на нашите клиенти, како и резултатите од анализата на нивните проблеми со софтверот.